o-nas.jpg

O Nas

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli i menadżerów, którzy poprzez zainwestowanie w nowoczesne technologie oczekują zysków ze wzrostu wydajności, produktywności czy bezpieczeństwa.

ShockWatch

W 1976 roku firma Shockwatch opracowała swój pierwszy produkt mający na celu wykrycie i wskazanie na uchybienia w procesie obsługi delikatnych elementów komputerowych mogące doprowadzić do ich uszkodzenia.

 

Logo ShockWatch

Posiadane w tej dziedzinie doświadczenie umożliwiło firmie Shockwatch stworzenie nowej kategorii produktów prewencji uszkodzeń.

Produkty te są używane na całym świecie i służą monitorowaniu działania urządzeń, dostępu i sposobu obsługi urządzeń jak również sposobu obsługi i transportu różnorakich produktów od chwili ich wytworzenia do momentu dostawy.

Urządzenie monitorujące produkowane, przez ShockWatch można spotkać we wszystkich gałęziach przemysłu: farmaceutyce, elektronice, telekomunikacji, przemyśle budowy maszyn, transporcie, rolnictwie, branży budowlanej i wydobywczej, awionice i wielu innych.

BEZ WZGLĘDU NA TO, CO TO JEST, DOKĄD JEDZIE, ZAWSZE JEST MOŻLIWOŚĆ OCHRONY UŻYWAJĄC PRODUKTÓW SHOCKWATCH.

ShockWatch Corporate
5501 Lyndon B Johnson Fwy
Suite 350
Dallas, TX 75240, USA

Światowa Marka

Produkty ShockWatch wykorzystywane są na całym świecie od lat. Wiele znanych firm na stałe włączyło do swoich standardów transportu i logistyki rozwiązania ShockWatch. Niezawodność i łatwość wykorzystania w codziennych sytuacjach nieustanie poszerza grono stałych klientów ShockWatch.

Nowoczesne Rozwiązania

Dział Rozwoju firmy ShockWatch stale monitoruje najnowsze zdobycze rynku i śmiało wdraża do swoich produktów innowacyjne technologie. Z drugiej strony, nowoczesna logistyka i coraz większa popularność małych przesyłek kurierskich wymusza stosowanie najlepszych, dostępnych na rynku rozwiązań ochrony przesyłki.

Doradztwo

Wybierając nasze rozwiązania nie tylko doradzimy, jakie produkty stosować w Waszym przedsiębiorstwie. W pierwszej kolejności zapoznamy się z dotychczasową specyfiką transportu i pakowania Waszych produktów. Następnie bazując na globalnym doświadczeniu zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Eliminuj ryzyko

  • Poinformuj o programie klientów, przewoźników i spedytorów.
  • Dopasuj etykietę do wymagań produktu i umieść na produkcie lub opakowaniu.
  • Spedytor i przewoźnik kwitują wskazania etykiet na dołączanej Karcie Monitoringu ShockWatch/TiltWatch
  • Spedytor i przewoźnik muszą potwierdzić na Karcie Monitoringu brak lub aktywację wskaźnika (kolor czerwony).
  • W przypadku zabarwienia wskaźnika klient dokonuje inspekcji towaru wraz z przewoźnikiem lub spedytorem w celu oszacowania ewentualnych strat.

Stosując rozwiązania ShockWatch informujecie swoich klientów i odbiorców, o dołożeniu wszelkich starań, aby towar, Wasze produkty dotarły do nich w jak najlepszym stanie. ShockWatch to rozwiązania prewencyjne, ale także informujące klienta o Twojej profesjonalnej postawie w zabezpieczeniu towaru na czas transportu.

do góry